Про нас

«ВЕРТЕКС-ГРУП» – українська аграрна компанія, національний лідер серед дистриб’юторів ринку засобів захисту рослин.

Основним напрямком діяльності компанії «ВЕРТЕКС-ГРУП» є продаж пестицидів та добрив із мікроелементами, що інтенсивно застосовуються у сучасному ресурсоощадному землеробстві.

Компанія «ВЕРТЕКС-ГРУП» є офіційним дистриб’ютором групи компаній UKRAVIT, найбільшого українського виробника препаратів для хімічного захисту сільськогосподарських культур.

Препарати, які пропонує компанія «ВЕРТЕКС-ГРУП», відповідають стандартами якості ДСТУ ISO 9001 і забезпечують 100% захист сільськогосподарських культур.

Сьогодні ми пропонуємо інноваційні та бюджетні рішення які перевірені часом для сільськогосподарських виробників усіх ґрунтово-кліматичних зон України з використання високоякісних хімічних засобів захисту рослин. «ВЕРТЕКС-ГРУП» допомагає оптимізувати витрати виробника на захист посівів та досягти максимальної рентабельності виробництва у багатогалузевих господарствах.

Компанія «ВЕРТЕКС-ГРУП» – це команда висококваліфікованих спеціалістів та професіоналів з великим досвідом роботи та знаннями в агрохімічній галузі.