Інноваційний протруйник РЕСТЛЕР ТРІО гарантує отримання рекордних врожаїв

Основою прогресивного інтегрованого захисту культур від хвороб є раціональні системи землеробства, що включають застосування високоефективних протруйників, зокрема новітніх діючих речовин широкого спектру захисної дії до яких відноситься препарат Рестлер Тріо, КС (д.р. флудиоксоніл, 15 г/л + прохлораз 60 г/л + ципроконазол 6,0 г/л). Цей протруйник є еталоном серед протруйників у сучасних системах захисту культур від хвороб. Наявність новітніх діючих речовин у препараті виключає прояв резистентності та фітотоксичності. Одна із діючих речовин має контактну дію із тривалою активністю, що поглинається насінням обмежено та повільно переміщується у сходах.

Друга складова – системної дії з протигрибковою активністю, третя здатна неглибоко проникати всередину насіння, дезинфікуючи зерно від грибів, що вкорінюються в сім’яні покриви і алейроновий шар. В сукупності, розроблений національний протруйник забезпечує повноцінний захист від патогенів, що поширюються як у ґрунті, насінням, рослинними рештками так і повітрям.

Рестлер Тріо рекомендовано застосовувати у баковій суміші з мікродобривом Авангард Старт (комплекс макро- та мікроелементів) у нормі 0,5–1,0 л/т. При його використанні, підвищується енергія проростання, сходи з’являються одночасно,  формується потужна коренева система. При дотриманні строків та норм застосування препарату прибавка врожаю зерна сягає понад 34% у порівняні з іншими варіантами. При цьому ефективність дії проти широкого спектру хвороб становить 92-100%.

Регламенти застосування протруйника Рестлер Тріо, КС

Культура, що обробляється

Норма витрати препарату, л/т

Спектр дії

Спосіб, час обробок,

 обмеження

Зернові колосові культури

2,0-2,5

Сажка (тверда, летюча, кам’яна, карликова), кореневі гнилі (фузаріозна, гельмінтоспоріозна,

церкоспорельозна), пліснявіння насіння, снігова пліснява, септоріоз, борошниста роса, гельмінтоспоріоз, сітчаста плямистість, ринхоспоріоз

Протруювання насіння суспензією препарату перед посівом

 

Залишити відповідь